Logg inn

Logg inn med ditt passord for å redigere hjemmesiden!

Skriv inn epostadressen din (må være den som er registrert på Mekke), og trykk på "Send meg passord" for å bli tilsendt nytt passord på epost.

Hopp til innhold

Ansatte i Everlite

Administrasjon

Gitte Waaktaar
Kontorleder
92489936 gitte.waaktaar@keragroup.com

Salgsavdeling Overlys & Røykventilasjon

Lars-Helge Hillestad Salgsansvarlig Overlys og Røykventilasjon
93237413
lars-helge.hillestad@keragroup.com

Martin Samuelsen
Salg Overlys og Røykventilasjon
91796057
martin.samuelsen@keragroup.com  

Salgsavdeling Rekkverk

Lars Petter Moe
Salgsansvarlig Rekkverk 95201642
lars.petter.moe@keragroup.com

Alexander Araya
Salgsingeniør Rekkverk
92656810 alexander.araya@keragroup.com


Produksjonsmedarbeider

Arve Fjell
Produksjonsmedarbeider overlys

Roar Hagevik
Produksjonsmedarbeider trekarm

Per Arne Eliassen
Produksjonsmedarbeider rekkverk

Algirdas Bajoniras
Produskjonsmedarbeider rekkverk


Serviceavdeling

Jonas Stene
Servicesjef 90091129
jonas.stene@keragroup.com  

Stine Marthinsen
Kontormedarbeider / service
95061658
stine.marthinsen@keragroup.com 

Alexandre Jouault
Servicetekniker/Distrikstansvarlig Agder
45841236
alexandre.jouault@keragroup.com  

Yvonne Hermansen
Servicetekniker /Distrikstansvarlig Vestfold & Telemark 
41333478
yvonne.hermansen@keragroup.com  

Aleksander Tho Nyborg
Servicetekniker /Distriktsansvarlig Hedmark
41384149
aleksander.nyborg@keragroup.com 

Thomas Lunder
Servicetekniker
93080784
thomas.lunder@keragroup.com 

Patrick Ski Iversen
Servicetekniker
99368624 patrick.iversen@keragroup.com  

Per Erik Skålvik
Servicetekniker
90617845
per.erik.skaalvik@keragroup.com  

Thomas Ryen Hansen
Servicetekniker
97651409
thomas.ryen.hansen@keragroup.com  

Hans Petter Aamodt
Servicetekniker
41640077
hans.petter.aamodt@keragroup.com 

Ronny Appel
Servicetekniker
48504941
ronny.appel@keragroup.com  

Trond Eriksen
Montør
41394492
trond.eriksen@keragroup.com 

Del denne siden med andre!

Share on FacebookShare on Twitter

Logg inn