Logg inn

Logg inn med ditt passord for å redigere hjemmesiden!

Skriv inn epostadressen din (må være den som er registrert på Mekke), og trykk på "Send meg passord" for å bli tilsendt nytt passord på epost.

Hopp til innhold

Ansatte i Everlite

Administrasjon

Gitte Waaktaar
Kontorleder
92489936 gitte.waaktaar@keragroup.com

Stine Marthinsen
Kontormedarbeider / service
95061658
stine.marthinsen@keragroup.com


Salgsavdeling Overlys & Røykventilasjon

Tero Tuohimetsä
Sales Manager
Tlf: 950 12 664 

tero.tuohimetsa@keragroup.com 

Lars-Helge Hillestad

Salgsansvarlig Overlys og Røykventilasjon
Tlf: 93237413
lars-helge.hillestad@keragroup.com

Salgsavdeling Rekkverk

Lars Petter Moe
Salgsansvarlig Rekkverk

Tlf:95201642
lars.petter.moe@keragroup.com

 


Produksjonsmedarbeider

Arve Fjell
Produksjonsmedarbeider overlys

Roar Hagevik
Produksjonsmedarbeider trekarm

Per Arne Eliassen
Produksjonsmedarbeider rekkverk

Algirdas Bajoniras
Produskjonsmedarbeider rekkverk


Serviceavdeling

Jonas Stene
Servicesjef

90091129
jonas.stene@keragroup.com

Patrick Ski Iversen
Servicetekniker

45840226

patrick.iversen@keragroup.com 

Per Erik Skålvik
Servicetekniker
90617845
per.erik.skaalvik@keragroup.com

Thomas Ryen Hansen
Servicetekniker
97651409
thomas.ryen.hansen@keragroup.com

Trond Eriksen
Servicetekniker 
41394492
trond.eriksen@keragroup.com

Del denne siden med andre!

Share on FacebookShare on Twitter

Logg inn